Коротко

Формацiя "Пiккардiйська терцiя":

Володимир Якимець : художнiй керiвник, тенор [день народження - 29 липня]
Ярослав Нудик : тенор-універсал
Андрiй Капраль : тенор
Андрiй Шавала : баритон [день народження - 3 квітня]
Роман Турянин : високий голос, тенор
Богдан Богач : бас

Менеджер : Климовський Роман Богданович
  • Дата створення формації - 24 вересня 1992 р.
  • Місце створення та проживання : м. Львів.
  • Зпочатку був квартет: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрiй Капраль и Богдан Богач.
  • Перша пісня виконана ПТ була "Туман яром".
  • Володимир Якимець є художнім курівником формації, також займається аранжуванням майже всіх пісень. Самий молодий представник формації - Богдан Богач, у ньго самий низький тембр голоса, а найстарший представником є Андрiй Шавала.
Коротко о формації на польській мові

"Pikkardijska Tercija" jest lwowska formacja wokalna.
http://www.suputnyk.site.pl/strony.php?poz1=kulturahistoria&poz2=muzyka
http://lwow.wschod.info/kultura/muzyka.php

Цитата:
В конце сентября 2002 г. отметит десятую годовщину работы уникальный музыкальный проект - вокальная группа "Пиккардийская терция". А родилась она на одном из студенческих "капустников" во Львовском музыкальном училище. Год за годом, концерт за концертом, альбом за альбомом... фестивали "Таврийские игры, "Славянский базар"... Отбирая для работы то, что на душу ложится - будь это украинские народные песни, немецкая поэзия или темы "Битлз", "Терция" находит путь к сердцам людей разных поколений, вкусов и предпочтений, придерживаясь главного, неотменимого принципа - безукоризненного профессионализма. Высокого настолько, что критики единодушно называют это "ангельским пением"

Біографія формації

"Піккардійська терція" за два роки зробила те, що довго не вдавалося вузько відомим "Гаммі", "Джаз-Хоралу" чи "Джаз-Експромту" - вперше а-капельна формація піднялася на самий Олімп української поп-музики. Зібралися Володимир Якимець (тенор), Богдан Богач (бас), Андрій Капраль (тенор), та Славко Нудик (тенор) у вересні 1992 року в Львівському музичному училищі і вже наступним літом стали дипломантами Червоної Рути в Донецьку (до них ще приєдналися Андрій Базиликут (бас) та Роман Турянин (тенор). 1994 році вони перемогли на фестивалі "Доля" в Чернівцях та, влаштувавшись під дах мистецького об'єднання "Дзига", секстет на "Студії Лева" записав свій дебютний альбом. На Новий Рік вони стали лауреатами телеконкурсу "Мелодія" і з початку 1995 року "Піккардійська терція" штурмує вершини хіт-параду "12 мінус 2", хоч завойовувати симпатії публіки на сцені їм набагато легше - веселе вокальне шоу розворушить найзапеклішого флегматика. Завоювавши з піснею "Пустельник" Гран-Прі телефестивалю "Мелодія-95" зовсім не попсова "Піккардійська терція" якось несподівано потрапила в трійку претендентів на "Золоту Жар-птицю" Таврійських Ігор в номінації краща поп-група року. Фірма "Гал рекордс" випустила ще два альбоми гурту - концертний "Ad libitum" та "Тиха ніч" з різдвяними колядками. Восени 1996 року Базиликута замінив Андрій Шавала з хорової капели "Трембіта", в якій, до речі, і працює більшість учасників "П.Т.". Влітку наступного року МО "Дзиґа" спільно з фірмою "Росток Рекордс" випустили перший компактдиск секстету - "Сад ангельських пісень" (запис студії "Люксен", звукорежисери Руслана Лижичко і Павло Грабовський). В вересні 1998-го відкрився офіційний веб-сайт формації www.tercіa.lvіv.ua


© SeaStorm design 2004—2018