Новини
17 жовтня, 2007р.Lilit

Піккардійська Терція привезла до Києва німецький інфаркт і львівську погоду!


24 вересня 1992 року відбувся перший концерт української вокальної формації «Піккардійська Терція» у Львівському університеті імені Івана Франка. Саме цей день прийнято вважати днем народженням тепер вже легендарного ансамблю. 15-річчя заснування гурту «Піккардійська Терція», вже за традицією проведення київських концертів, святкувала в палаці Україна.

Нові і старі гіти «Терція» виконувала з однаковою віддачею, іноді здавалося, що, скажімо, «Старенький Трамвай» геть нова композиція, «Піккардійці» її переробили і максимально уповільнили. – А цю пісню ми присвячуємо 450-ом людям, які нещодавно знайшли роботу в Києві, – сказав художній керівник колективу Володимир Якимець перед виконанням пісні «Ти на землі – людина», на слова Василя Симоненка.
Читати далі... Коментарів : 0

12 жовтня, 2007р.Lilit

Програма ювілейного концерту в палаці „Україна” 7 жовтня:1. Ти знаєш, що ти людина
Завантажити відео
Завантажити mp3


2. Капелюх
Завантажити відео
Завантажити mp3


3. Там, де
Завантажити відео
Завантажити mp3


4. Маланка
Завантажити відео
Завантажити mp3


5. Нехай
Завантажити відео
Завантажити mp3


6. Останній літній дощ
Завантажити відео
Завантажити mp3


7. Слова, слова, слова
Завантажити відео
Завантажити mp3


8. Шаляла
Завантажити відео
Завантажити mp3


9. Спомин
Завантажити відео
Завантажити mp3


10. Пустельник
Завантажити відео
Завантажити mp3


11. Без провини
Завантажити відео
Завантажити mp3


12. Пісня про Львів
Завантажити відео
Завантажити mp3


13. (TerzInfarkt)

14. Hard To Say I'm Sorry (TerzInfarkt)

15. (TerzInfarkt)

16. Highway To Hell (TerzInfarkt)

17. Колискова для Аліси (TerzInfarkt + Піккардійська Терція)
Завантажити відео
Завантажити mp3


18. Ельдорадо
Завантажити відео
Завантажити mp3


19. Їхало щастя
Завантажити відео
Завантажити mp3


20. O sole mio
Завантажити відео

21. Очі відьми
Завантажити відео>
Завантажити mp3


22. Коломбіна
Завантажити відео
Завантажити mp3


23. Циганська пісня
Завантажити відео
Завантажити mp3


24. Кантрі
Завантажити відео
Завантажити mp3


25. Єлісейські поля
Завантажити відео
Завантажити mp3


26. Старенький трамвай
Завантажити відео
Завантажити mp3


27. Venus
Завантажити відео
Завантажити mp3


28. Весільний марш
Завантажити відео
Завантажити mp3


29. Сядеш у поїзд

30. Беріг ріки (Піккардійська Терція + TerzInfarkt)
Завантажити відео

Автор: Аlterus
Коментарів : 1

12 жовтня, 2007р.Lilit
Без феєрверку і кордебалету. Лише «Піккардійська терція»

Ця група вже п’ятнадцять років заперечує встановлені шоу-бізнесом рецепти успіху. Тексти їхніх пісень мають сенс, вони співають професійно, не бояться виступати майже дві з половиною години «наживо», не потребують кордебалету, не вдягають шокуючий одяг, не влаштовують скандалів. Однак у найбільшому концертному залі Києва «Україна», де в неділю відбувся виступ «Піккардійської терції», присвячений 15-річчю гурту, не було вільних місць.

Самі «піккардійці» пояснюють свій успіх тим, що їх спів є самодостатнім. «Його не треба прикрашати підтанцьовками, масовими сценами. Ми співаємо щиро, чесно, від душі не під «фанеру», вважаємо себе нормальними людьми, жодної зірковості», — розповів кореспонденту «Голосу України» один з учасників гурту після концерту.

На запитання, чи різна публіка у містах України, художній керівник Володимир Якимець відповів, що загалом ні. Але найвимогливіша — в рідному місті гурту Львові. «Там на концерти часом навіть з камертонами ходять. І добре, що свої перші іспити ми склали саме там», — розповів соліст Андрій Капраль. У місті Лева, до речі, «піккардійці» 24 вересня і почали святкувати свій день народження. Найприємнішим подарунком, за їхніми словами, була прогулянка Львовом на трамваї № 2. Саме про цей маршрут співається в одній з найвідоміших пісень «Піккардійської терції». А найпікантнішим, очевидно, був презент міського голови, який подарував гурту, що виконує пісні винятково а капела... акустичну гітару. «Може, повісимо на стіну», — розмірковували вокалісти. Але, за їхніми словами, найкращий подарунок на день народження — це повні зали шанувальників.

Маргарита СОКОЛОВСЬКА.

Джерело: Голос України
Коментарів : 0

12 жовтня, 2007р.Lilit
"Пікардійцям" подарували гітару

24 вересня, у день народження вокальної формації "Пікардійська терція" міський голова Андрій Садовий подарував їм акустичну гітару із гербом міста.

"Це наша, львівська, гітара високої якості. Нехай вона для цього колективу відкриє нові горизонти. Адже "Пікардійська терція" - це теж символ Львова", - зазначив у коментарі ZAXID.NET міський голова Андрій Садовий.

Поки що пікардійці не знають, що робитимуть із гітарою, адже співають акапело, але те, що це символіку принесло у гурт однозначно

На цьому подарунки не закінчилися, за ініціативи журналістки Люби Сорокіної секстет із екскортом (журналісти та фотографи) зробили мандрівку екскурсійним трамваєм вуличками Львова.

Джерело: http://www.zaxid.net/newsua/2007/9/24/180154/

Подивитися фото
Коментарів : 0

8 жовтня, 2007р.Lilit
Ющенко привітав Піккардійську Терцію з 15-річчям

Президент України Віктор Ющенко привітав вокальний колектив «Піккардійська терція» з 15-ю річницею створення гурту.

“Ціную ваш внесок у розвиток української культури, унікальну вокальну традицію та служіння благородній справі єднання суспільства навколо неповторного пісенного мистецтва – животворного джерела духовності нації”, йдеться у вітанні В.Ющенка, повідомляє прес-служба Президента.

За словами глави держави, висока виконавська майстерність і своєрідний стиль «Піккардійської терції» заслужили прихильність багатьох шанувальників сучасної естрадної музики.

В.Ющенко впевнений, що “на найвищу похвалу заслуговують ваші зусилля, спрямовані на достойну презентацію України в світовому культурному просторі”. “Нехай і надалі кожен ваш концерт буде святом натхнення та віртуозності”, - побажав Президент.

Джерело: КуПол
Коментарів : 0

8 жовтня, 2007р.Lilit
Старенький трамвай повіз «Піккардійську терцію» вулицями Львова

Поїздку на екскурсійному «старенькому» трамваї отримали в подарунок з нагоди 15-річчя творчої діяльності учасники вокальної формації «Піккардійська терція». Подарунок цей доволі символічний, оскільки саме пісня «Старенький трамвай» є своєрідною візитівкою «піккардійців».

Отримали «піккардійці» подарунок і від міського голови Львова Андрія Садового, який подарував «Піккардійській терції» гітару і потиски рук. Проїхатися разом із «піккардійцями» Андрій Іванович не захотів, і сказавши «ну, я Вам не заважатиму», покрокував у Ратушу.

Наразі «піккардійці» дуже задоволені акцією.

Джерело: http://turizm.vgolos.com.ua/novyny/800.html
Коментарів : 0

8 жовтня, 2007р.Lilit
"Піккардійська терція" відзначає п'ятнадцяту річницю свого існування

Своя алея знаменитостей буде у Львові . Її заклав найвідоміший український секстет "Піккардійська терція". До 15-річчя створення гурту музиканти посадили на горі Лева п'ятнадцять червоних дубів. По одному дереву за рік на сцені. У такий спосіб акапельна формація “Піккардійська терція” відзначає п'ятнадцяту річницю свого існування.

П'ятнадцять дубів від музикантів та п'ятнадцять лип – посаджених журналістами. Так виглядає новостворена алея відомих людей, що у парку Знесіння. Його директор схвалює таку ініціативу та запрошує продовжити добру справу інших знаних львів'ян.

Посадити дерево, виростити сина та звести будинок – цим перелік життєвоважливих справ піккардійців не закінчується. Попереду нові пісні, концерти та альбоми.

П'ятнадцятирічний ювілей “Піккардійська терція” відзначить також концертами у п'ятнадцятьох українських містах. На сцену Львівської опери та Київського палацу Україна вони вийдуть ще й зі своїми друзями – німецьким акапельним колективом

ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕО (4.78Мб)

Джерело: http://5.ua/newsline/182/0/44221/
Коментарів : 0

24 вересня, 2007р.Lilit
Вітаємо улюблену «Піккардійську терцію» з ювілеєм! Дякуємо, хлопці, що стільки років не перестаєте радувати нас своїми піснями! Від імені всіх фанатів бажаємо щастя, невичерпного натхнення та нових геніальних творів нам на радість!
Коментарів : 1

7 червня, 2007р.Lilit
7 жовтня, 2007р., Палац „Україна”

Великий концерт присвячений 15-річчю творчої діяльності „Піккардійської терції”.

Придбати квитки можна на сайті Ольвії
Коментарів : 3

13 березня, 2007р.Lilit
Піккардійська терція записала пісню "Очі відьми" для альбому-тріб'юту
київського рок-гурту "Вій".


"З голосистими парубками "війовці" зійшлися на святкуванні 750-літті Львова восени 2006 року, тож коли "піккардійці" висловили бажання переспівати саме "Очі відьми", то з ними ніхто особливо і не сперечався. Піккардійська Терція стала останньою ватагою, що увійшла до збірки: на цьому приймання пропозицій завершене. Урочисто представити збірку-присвяту планується у лютому, на дні народженні "старшого вія" Дмитра Доброго-Вечора, хоча сама платівка має з'явитися ще у січні року."

Прослухати "Очі Відьми" (demo)
Коментарів : 0

4 січня, 2007р.Lilit
Українські музиканти влаштували концерт у виправній колонії

Благодійні акції у передноворічний період стають доброю традицією для українських музикантів. "Піккардійська терція", Тарас Чубай, гурти "Дивні" та "Вогні великого міста" заспівали для засуджених, які відбувають покарання у львівській виправній колонії №48. На підготовку концерту пішло чимало часу. Звукорежисери кажуть, що найважче було налаштувати апаратуру. Акустика в їдальні, де відбувався концерт не надто підходить для виступів. На відміну від Юрка Покальчука, який неодноразово виступав перед засудженими, іншим виконавцям співати перед такими слухачами довелося вперше.

Андрій Капраль: Найнезвичніше для нас це прохід і саме купа тих ґрат через які, ворітb через які потрібно пройти, але зустріч з людьми, вона завжди є приємною, немає значення чи ці люди є поза цими ґратами, чи вони є з того боку.

Уже після концерту артисти зізналися, що з таким захопленням їхні пісні рідко де слухають. Юрій Покальчук, який вів концерт не втримався і сам заспівав. Після чого закликав усіх українських виконавців безкоштовно відвідувати з концертами місця позбавлення волі.

Олександр Ваврищук, Євген Радіон, 5 канал
Коментарів : 0

21 грудня, 2006р.Lilit
“Піккардійська Терція” виступила у Королівському галльському клубі
мистецтв та літератури у Брюсселі


Учора, 7 грудня, колектив акапельної музики “Піккардійська Терція” виступив з концертом у Королівському галльському клубі мистецтв та літератури у Брюсселі. Концерт, який був організований за ініціативи Представництва України при ЄС, відвідали високі представники Європейської Комісії, Ради міністрів Європейського Союзу, депутати Європейського Парламенту, представники європейського бізнесу, ЗМІ, дипломатичного кола, акредитованого при ЄС, а також української діаспори в Бельгії.

У цей же день, за сприяння ПУ при ЄС та Генерального Директорату ЄК з питань зовнішніх зносин колектив виступив у центральному будинку Європейської Комісії “Берлємонт”. Обидва виступи були організовані з метою ознайомити співробітників європейських інституцій та їх гостей з культурним надбанням України та, зокрема, своєрідним музичним стилем, який створила група. Повідомляє сайт Представництва України при ЄС.

Джерело: "ГАЛ-INFO"
Коментарів : 0

21 грудня, 2006р.Lilit
"Піккардійська терція" вразила Єврокомісію

Популярна українська група "Піккардійська терція" підкорила своїм виступом Європейську комісію.

- Це вперше, коли я бачив виконавців з України. Мені дуже сподобалося, - поділився враженнями після закінчення концерту чиновник Єврокомісії Пер Діббер.

Виступ "Піккардійської терції" в Єврокомісії тривав більше як півгодини. Глядачі підтримували виконавців, аплодували, викрикували: "Браво!". Після концерту багато з них підходили до афіші, переписували дані про< українських музикантів та розпитував про їхню діяльність.

Глава місії України при ЄС Роман Шпек відзначив, що він спілкувався з політичними радниками президента і віце-президента Єврокомісії.

- Вони були просто вражені, як легко українські виконавці виступають на різних європейських мовах, поважаючи свою державну національну мову. Їх виступ був надзвичайно мелодійним, музичним, враження - чудове, - сказав Шпек.

У свою чергу глава бізнес-ради "УКРАЇНА-ЄС" Джеймс Вілсон зазначив, що для хорошого розвитку відносин між Західною Європою і Україною такі події дуже важливі.

Сьогодні ввечері "Піккардійськая терція" дасть великий концерт у Королівському клубі, пише Інтерфакс.

Джерело: Газета по-українськи
Коментарів : 0

20 грудня, 2006р.Lilit
Фото «Піккардійської терції» с фестивалю акапельної музики “Vocal Zone”-2006.
Автор: Игорь Снисаренко
Коментарів : 0

12 жовтня, 2006р.Lilit
26-27 жовтня 2006р – Фестиваль акапельної музики ім. Володимира Міхновецького
Початок о 20.00
Національна музична академія (консерваторія)

Замовлення квитків: 270-5750, 8-066-345-5452.

Каси: Консерваторія, Майдан Незалежності (перехід),
ТЦ "Метроград", (з вул. Рогнідинська) тел. 247-56-48
ТЦ "Метроград", (кінотеатр Орбіта) тел. 247-56-30
Вул. Хрещатик№13 (Центральний гастроном біля Майдану
Незалежності) тел. 278-63-93
Коментарів : 1

< 1 2 3 ... 14 15 16 17 >

Календар
Грудень 2018
ПнВвСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Лiнки
Офіційний сайт

© SeaStorm design 2004—2018