Новини
19 червня, 2014р.Lilit

Інтерв`ю Ярослава Нудика і Романа Климовського Сумському телебаченню:

Коментарів : 0

19 червня, 2014р.Lilit

Чотирилапа муза Славка Нудика

Не секрет, що чотирилапі у зіркових сім‘ях – самі стають відомими! Тим паче у відомій музичній родині! Лама – п’ятимісячна англійська кокер-спаніель – улюблениця соліста вокального гурту «Піккардійська терція» Славка Нудика. Сам співак зізнається: свого життя без собак вже не уявляє. Тож погодився розповісти, як складалися його стосунки із чотирилапими і як живеться кудлатій красуні у зірковій родині.

– Попередній собака у нас жив 12 років. Пес-дівчинка, і звали її Аманда, ми називали її «левандівська проста порода». На жаль, вона померла, і після цього я вже не хотів заводити собаку. Але донька з Білорусі привезла пса (киває головою на цуценя) – Ламу, їй усього п’ять місяців. Що ж, тепер доводиться за нею доглядати! Хоча собачник у нашій сім’ї однозначно дружина. У неї вже було п’ять песиків, усі – кокер-спаніелі, і усі – дівчатка! А в мене з дитинства були тільки коти…

– Як живеться собаці у музичній сім‘ї? Розспівуєтеся разом?

– Усі наші песики любили музику. Аманда полюбляла класти мені голову на коліна і слухати, як я граю на гітарі. Лама менш «музична». Хоча коли їй подобається якась мелодія чи звук, вона схиляє голову вправо – я вже це помітив.

– Кажуть, кокер-спаніелі люблять бавитися з дітьми..

– Так, Лама дуже любить дітей! От бачите – відразу до них побігла! (Пес побачив дітей, які виходили зі школи.) А цуценят від Аманди ми віддавали, як то кажуть, «у добрі руки». Одного разу подарували песика у сім’ю, де була дитина, хвора на ДЦП. Як виявилося, ці собаки допомагають таким дітям видужувати, адже ці чотирилапі дуже рухливі, і дитинка теж за ними починає ходити! Словом, дзвонили нам із тієї родини, дякували!

– Як вдається поєднувати щільний гастрольний графік із вихованням собаки?

– Це справді складно, тому більшість часу з Ламою гуляє моя дружина, як я вже казав. Собака потребує вигулу щонайменше двічі на день по сорок хвилин. У дощ, у сніг – байдуже… Тому доводиться жертвувати своєю зайнятістю, інколи навіть і сном. Це – як маленька дитина: їй потрібно приділяти час. Тому усім молодим сім’ям раджу: заведіть собі спочатку собаку, а вже потім – дітей! (Сміється.)

– Чим годуєте вашу красуню?

– Лама їсть тільки корм. Ми її так привчили. Аманда була вибагливішою: ми їй варили каші, кісточки на базарі купували. Усі тітоньки, які торгували м’ясом на ринку, знали, залишали нашій улюблениці обрізки та кісточки. З Ламою усе простіше – годуємо її смачними раціонами.

Джерело: ТМ «Клуб 4 Лапи»
Коментарів : 0

16 червня, 2014р.Lilit

Концерт "...На сцену!", який має на меті зібрати кошти на нову сцену для Театру ім. М. Заньковецької, переноситься з 15-го на 28 червня.

Коментарів : 0

13 червня, 2014р.Lilit

2 липня "Піккардійська терція" у Білій Церкві

Коментарів : 0

12 червня, 2014р.Lilit

Піккардійська Терція: Я придумаю час, щоб зустрітися з ним

«Піккардійська терція» — легендарний український колектив. Лауреати безлічі нагород, улюбленці публіки та талановиті музиканти завітали до Дніпропетровська з концертом. Квитки розкупили задовго до події, в залі буквально був переаншлаг, дехто навіть простояв весь концерт на ногах. Нам вдалося поспілкуватися з художнім керівником «Піккардійської терції» Володимиром Якімцем незадовго до виходу на сцену.

— Зараз ви виступаєте в рамках туру по Сходу на півдні України, поділіться своїми враженнями.

— Враження найпозитивніші. Взагалі в нас ніколи не буває негативних вражень від концертів. Ми намагаємось чесно робити свою роботу, бути цікавими для слухача. Якщо є негативні враження від публіки, то це проблеми не публіки, а як раз виконавця.

Ми не ділимо публіку на свою чи не свою. Якщо в тебе не виходить співати, сиди на репетиціях і не виходь на концерти.

Коли люди приходять на концерти, тим більше, коли є великі негаразди в їх області чи місті, то вже можна говорити, що вони здійснили героїчний вчинок, прийшовши до нас на концерт. Це є дуже великим подарунком.

Піккардійська Терція: гастрольні дні та ночі

— Ваш гастрольний тур передбачає концерти кожен день, як ви витримуєте такий щільний графік, адже це величезні навантаження?

— А як люди витримують на заводі з дев’ятої ранку до шостої вечора? Так само втомлюються, але це є професія, яку ми обрали і на яку вчилися. А як інакше? Артисту треба їздити і співати. Саме співати, а не стрибати під фонограму.

— Без чого ви не вирушаєте на гастролі, чи є в вас якісь талісмани, без яких не можете вийти на сцену?

— Та ні, ми ж не такі забобонні. Є така стара добра музична приказка — головне для музиканта — це голова, ноти, костюм.

— Чим ви займаєтеся поза концертною діяльністю?

— Займаємося діяльністю життєвою. Сім’я, діти, побутові справи. Поки ми у Львові, поки не на гастролях, можемо чи дружинам допомогти, чи зробити те, що було заплановано. Ми — як всі прості люди.

Піккардійська Терція про футбол, гімн та музику

— Піккардійську терцію часто запрошують виконувати гімн України перед матчами національної збірної з футболу, а ви самі граєте в футбол?

— Хотілося б, але, по-перше, нема часу, по-друге, вже нема того здоров’я, а по-третє, для цього треба мати сформовану команду. Шести чоловік замало. Але вболівають практично всі.

— Над чим ви зараз працюєте?

— Над закінченням гастролей. А якщо чесно, то ми вже два роки не можемо сісти в студії і записати новий матеріал, бо спочатку бракувало часу: дуже багато концертів і переїздів і не було як це зробити. Зараз, напевно, ближчим часом не сядемо, бо має бути якась визначеність в країні, має все чимось закінчитися. Я все-таки оптиміст, і весь наш колектив вірить, що це має закінчитися чимось добрим. Але нехай воно вже закінчиться і ми приступимо до своєї безпосередньої діяльності.

— Час від часу в суспільстві виникає питання зміни національного гімну, як ви ставитесь до цієї ідеї?

— Гімн в черговий раз довів, що він є актуальним і особливо тепер. «Ще не вмерла Україна», то власне, якби не люди, вона могла б вмерти давно. А ті, хто пропонує це, перепрошую, не вони писали, не їм вирішувати. Якщо хтось хоче щось поміняти, нехай поміняє місцями частини свого тіла, подивимось, що з цього вийде.

— Як Ви думаєте, чого не вистачає сучасній українській музиці?

— Якщо відверто, то українській музиці бракує просто ефірного часу, я тільки так вважаю. Я абсолютно погоджуюсь з тим, що Україна в нас є двомовною, нікуди від цього не дінешся. Але будьте добрі, виконуйте ті закони, що ви самі понаприймали. Прошу дуже, поставте мені ВІА ГРА російською мовою, потім поставте Пономарьова українською мовою, поставте Женю Власову російською, ТНМК українською. Російська-українська-російська-українська. А не так: вдень російська, а з першої ночі до шостої ранку українська. Треба грати за чесними правилами, а не «я сам правила придумаю, я завжди буду переможцем». Це стосується радіо, а стосовно телебачення, прошу дуже, «Голос країни», скільки там було україномовних пісень? Буквально одна чи дві з’явилися за останній сезон. Ось таке відношення до української пісні. І то причому далеко не найгірший в україномовному плані канал.

Піккардійська Терція: продовжуючи тему музики

— Ви слідкуєте за молодими музикантами, чи можете когось відмітити?

— Я ніколи не відмічаю, якщо відверто, то я дуже мало музики взагалі слухаю. Не про Україну кажучи, а говорячи про весь світ, вже роки чотири чи п’ять, фаза відсутності будь-якої цікавої музики. Якщо раніше Леді Гага шукала і знаходила цікаві образи, то і такого зараз нема. Є певний застій, але це затишшя перед бурею. Так завжди буває, коли проходив час, змінювалися стилі, знаходилось щось нове. Я в принципі не люблю когось конкретно називати, бо завжди когось забудеш і тоді може хтось образитись, або навпаки, когось відмітиш, а він не виправдає твої надії.

— Як Ви відноситеся до переможця Євробачення?

— Виграв чи виграла — то й добре.

— Чи є буває у вас, якась композиція не входить до концепції альбому і ви відкладаєте її на потім?

— Так 22 роки відбувається. І повірте мені, що далеко не все, що ми зробили, входило в альбоми. І далеко не все, що ми записали на студії, колись потім увійде в якійсь альбом. Деякі з цих пісень ми виконуємо на концертах, а деякі взагалі ніхто не чув.

— Пісня «Піккардійської терції» «Львів» добре характеризує душу міста. Ви мешкаєте у Львові, куди б порадили сходити гостям міста?

— Скажу, що до Львова не можна приїжджати на один день, приїжджайте на тиждень і ви побачите не все, але більшість цікавого. Не можу виділити якесь конкретне місце, люблю все місто, його чарівну атмосферу.

З Володимиром Якімцем спілкувалась Олена Войтенко

Джерело: horoshiy-vkus.biz.ua
Коментарів : 0

12 червня, 2014р.Lilit

Свято музики у Львові: запрошує Піккардійська терція

Коментарів : 0

11 червня, 2014р.Lilit

Андрій Капраль, Ярослав Нудик і Володимир Якимець "В об'єктиві"

Частина 1

Частина 2

Коментарів : 0

10 червня, 2014р.Lilit

Сьогодні о 22:20 вмикайте 2-ий Канал - програма "В об'єктиві"

Коментарів : 0

6 червня, 2014р.Lilit

Володимир Якимець та Славко Нудик в ефірі каналу "112" 05.06.2014р.

Коментарів : 0

5 червня, 2014р.Lilit

Розклад сьогоднішніх ефірів за участю Володимира Якимця і Ярослава Нудика:

- 19:10 - Громадське.
- 21:10 - 5 канал.
- 23:00 - еспресо.tv
Коментарів : 0

30 квітня, 2014р.Lilit

Український гурт "Пікардійська Терція" дасть концерти на Півдні та Сході країни, аби об’єднати людей

Гурт "Піккардійська Терція" вирушає в концертний тур містами Сходу та Півдня України

З середини травня гурт "Піккардійська Терція" об’їде з концертною програмою "Найкраще" майже десяток міст Східної та Південної України. У гастрольному графіку чоловічого акапельного гурту – Полтава, Суми, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Миколаїв.

Спеціально для концертного туру Сходом і Півднем України "Терція" дала друге життя пісням, які рідко виконує на великій сцені: "Гуцулія. Тіні забутих предків", "Вперто іди", "Туман яром"… Відбудеться кілька прем’єр, зокрема "Утоптала стежечку" і "Ой, по горі роман цвіте" на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть також пісні на поезії Богдана-Ігоря Антонича і твори легендарного Володимира Івасюка.

"Зараз кожен робить для України те, що може, - каже художній керівник "Піккардійської Терції" Володимир Якимець. – Музика – те, що об’єднує людей. Особливо в Україні, бо українська музика – це українська душа".

Джерело: espreso.tv
Коментарів : 0

30 квітня, 2014р.Lilit

Ужгород співав ІЗ та ЗАМІСТЬ «Піккардійської терції» і Тараса Чубая

Дві години мегапозитивних емоцій отримали 28 квітня ужгородці, – у місті відбувся концерт «Піккардійської терції» та Тараса Чубая.

На початку організатори звернулися до присутніх на концерті кримчан, які перебралися з півострова на Закарпаття зі словами: «Ласкаво просимо додому!». А Володимир Якимець зазначив: все, що відбувається зараз в країні, попри складність ситуації, то чергове випробування, з яким Україна стовідсотково впорається.

Зал був заповнений вщент. Співали і хіти, з яких починали 22 роки тому, і стрілецькі пісні, і на слова Шевченка. Як відомо, хлопці вражають акапельним співом, навіть музичні інструменти вони імітують голосами.

Якщо учасників відомого гурту глядачі сприймали бурхливими оплесками, то коли до них приєднався Тарас Чубай з гурту «Плач Єремії» та ще й взялися виконувати «Червону руту» та інші твори Володимира Івасюка, овації ледве вщухали. Залишившись сам-на-сам із залом, Чубай перейшов до лірики – разом із ужгородцями заспівав «Коли до губ твоїх...», «Я піду в далекі гори», «Вона» і підіймав градус емоцій іще вище.

Коли у виконанні «Піккардійської Терції» прозвучали перші акорди «Пливе кача...», яка після подій на Майдані асоціюється з Небесною сотнею, зал встав. Хтось крадькома витирав сльози, хтось плакав, не ховаючись...

А далі був і «Старенький трамвай», і «Чарочка вина», і багато інших пісень. А з ними оплески, емоції і знову емоції та оплески. І -- «Слава Україні!»

На біс піккардійці разом із Тарасом Чубаєм виконали «Ленту», яку разом з ними співали всі: від дітей до пенсіонерів.

За більш ніж 20 років виступів «піккардійців» та Чубая, вони хоч і стали «солідніші», але все такі ж романтики і водночас хулігани, віртуози і завжди охочі спіймати кураж. Вражало і те, що на концерт прийшло дуже багато ужгородської молоді, яка так добре знає репертуар обох гуртів, що співала й із маестро, і навіть замість них.

Джерело: 7dniv.info
Коментарів : 0

17 квітня, 2014р.Lilit

28 листопада "Піккардійська терція" в Києві, Жовтневий Палац

Коментарів : 0

16 квітня, 2014р.Lilit

Графік найближчих концертів:

15 травня, 19:00 – Полтава (Палац дозвілля «Листопад»).

16 травня, 19:00 – Суми (Театр ім. М. Щепкіна).

17 травня, 19:00 – Луганськ (Палац культури ім. В. Леніна).

18 травня, 19:00 – Донецьк (Центр слов’янської культури).

19 травня, 19:00 – Маріуполь (Драматичний театр).

20 травня, 19:00 – Запоріжжя (Концертний зал ім. М. Глінки).

21 травня, 19:00 - Дніпропетровськ (Театр ім. М. Горького).

22 травня - Кривий Ріг.

23 травня - Миколаїв.

28 квітня, 19:00 - Ужгород (Спеціальний гість - Тарас Чубай)

Коментарів : 0

16 квітня, 2014р.Lilit

Біля стадіону "Арена Львів", напередодні матчу між ультрас "Карпат" і "Динамо", була висаджена "Алея Єдності".

Участь в заході окрім фанатів команд взяли: Львівський міський голова Андрій Садовий, генеральний директор ДК «Спортивні арени України» Сергій Сімак, представник ТОВ «Агробізнес» Людмила Собуцька, гурт «Піккардійська терція»

Загалом було висаджено 14 дерев.

Коментарів : 0

< 1 2 3 4 5 ... 15 16 17 >

Календар
Сiчень 2019
ПнВвСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Лiнки
Офіційний сайт

© SeaStorm design 2004—2019